אבטחת מידע וסייבר

ג'יליין מערכות מתמחים באבטחת מידע וסייבר ע"י צוות המומחים שלנו נבצע הצפנה והגנה מרבית לנתונים ולמידע שלכם. 

​​​​​​​
מהי למעשה אבטחת מידע? אבטחת מידע וסייבר היא הפרקטיקה של הגנה על מחשבים, שרתים, מכשירים ניידים, מערכות אלקטרוניות, רשתות ונתונים מפני התקפות זדוניות ברשת. ניתן לחלק את אבטחת  המידע לכמה קטגוריות נפוצות:

- אבטחת רשת מספקת הגנה ברשת מחשבים ארגונית או ביתית מפני פולשים, בין אם הם תוקפים ממוקדים ובין אם מדובר בתוכנות זדוניות אוטומטיות.

- אבטחת יישומים מתמקדת בשמירה על תוכנות ומכשירים מפני איומים. יישום שנפרץ יכול לספק גישה לנתונים שהוא נועד להגן עליו.

- אבטחת מידע מגנה על תקינותם ועל פרטיותם של הנתונים, הן באחסון והן בציר מעבר הנתונים.

במידה ונפגעתם מהתקפת סייבר, ההתאוששות וההמשכיות העסקית מגדירים את הארגון ואת ההתמודדות שלו מול התקפות סייבר, כיצד הארגון משחזר את פעילותו השוטפת ללא המשאבים שנפגעו.

אז איך אמצעי אבטחת סייבר מגנים על משתמשי קצה ומערכות? ראשית, אבטחת סייבר מסתמכת על פרוטוקולים להצפנת מיילים, קבצים ונתונים קריטיים אחרים. זה לא רק מגן על מידע במעבר, אלא גם שומר עליו מפני אובדן או גניבה.
בנוסף, תוכנת אבטחה סורקת מחשבים ורכיבי מחשבים אחר פיסות קוד זדוני, ומסירה אותו. תוכנות אבטחה יכולות אפילו לזהות ולהסיר קוד זדוני המוסתר ברשומת האתחול הראשית ונועדו להצפין או למחוק נתונים מהכונן הקשיח של המחשב.
פרוטוקולי אבטחת מידע מתמקדים מסוגלים לבצע זיהוי של תוכנות זדוניות אפילו בזמן אמת.

תוכנות אבטחה ממשיכות להתפתח בהגנות חדשות כאשר אנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר מזהים איומים חדשים ומפתחים דרכים חדשות להילחם בהם. כדי להפיק את המרב מתוכנות האבטחה יש לחנך את העובדים כיצד להשתמש בה.
באופן מכריע, שמירה על פעילותה ועדכונה של תוכנת האבטחה לעיתים קרובות מבטיחה שהיא תגן על המשתמשים מפני איומי הסייבר הקיימים, הגנה על משתמשי קצה או אבטחת נקודות קצה הם היבט מכריע באבטחת סייבר. אחרי הכל, לעיתים קרובות מדובר באדם פרטי (משתמש הקצה) שמעלה בטעות תוכנות זדוניות או צורה אחרת של איום סייבר לשולחן העבודה, המחשב הנייד או המכשיר הנייד שלו.

כמה טיפים לבטיחות סייבר: 
- עדכנו את התוכנה ומערכת ההפעלה שלכם: המשמעות היא שאתם תקבלו את תיקוני האבטחה העדכניים ביותר
- השתמשו בתוכנת אנטי-וירוס: לקבלת פתרונות אבטחה מותאמים לצורך הארגון 
- השתמשו בסיסמאות חזקות
- אל תפתחו קבצים מצורפים לדוא"ל משולחים לא ידועים: אלה עלולים להידבק בתוכנות זדוניות
- הימנעו משימוש ברשתות וואי.פיי לא מאובטחות, הרי שהמידע שלכם ברשתות אלו חשוף לכל.

צריכים אבטחה לארגון שלכם? אז אל תחכו וצרו עמנו קשר עכשיו, ג'יליין מערכות ופורטל הלקוחות שלנו פתוח עבורכם 24/7 לפתיחת קריאות שרות,
ניתן להגיע אליו דרך קישור צור קשר ותקבלו מענה אנושי ע"י אחד מאנשי הצוות שלנו ,כי מחשבים הם קודם כל אנשים.
ניתן להתקשר אלינו תמיד 073-3330809 וגם דרך ווטסאפ במספר 052-6999017 


הצוות המקצועי של ג'יליין מערכות מיומן ובעל ניסיון באבטחת מידע וסייבר מורכבים, הצוות בעל ידע מעמיק של מרחב הסייבר, הקבוצות הפועלות בו, האיומים, הסיכונים והאתגרים העומדים בפני ארגונים בנושא אבטחת המידע. כמו כן, הצוות של ג'יליין מערכות מומחה בתכנון, הקמה, ניהול ותמיכה במערכות ובתוכנות לאבטחת מידע וסייבר. 
צרו קשר
Coi בניית אתרים
0