מעבדת אפל

מעבדת המחשוב של ג'יליין מתמחה בתיקון והחלפת חלקים בכל מכשירי אפל הקיימים.

מקבוק פרו- שמם של המחשבים הניידים מתוצרת חברת אפל הולך לפניהם כאשר דגם ה – MacBook pro צועד בראש, למרות חדשנותו ונוחות תפעולו של המחשב אין מנוס מנזקי הזמן והבלאי אותו הם מביאים, אחת לתקופה אנו נזקקים לשירותיו של איש מחשבים למטרת פרמוט של המחשב או החלפת חלק תקול. תיקון MacBook pro חייב להתבצע במעבדה מוסמכת הבקיאה בתיקון מחשבים מתוצרת חברת אפל.
תיקון מחשב MacBook pro נחשב למסובך ביותר עקב הטכנולוגיות והתצורה החדשניות בו.
מקבוק אייר- סדרת מחשבי ה – MacBook  ובדגש על דגם ה – MacBook air , מתוצרת חברת אפל,  נחשבים למחשבים הדקים והקלים ביותר בעולם, תיקון או החלפה של אחד הרכיבים במחשבים אלו דורש ידע, מיומנות וניסיון שכן קו דק עובר בין תיקון מוצלח ובין תיקון לא מוצלח. תקלות שכיחות הדורשות תיקון במעבדה מוסמכת הם החלפת מסך למחשב הנייד, תקלה נוספת היא החלפת הצירים למסך המחשב, שבר בציר נגרם לרוב כתוצאה נפילה של המחשב על הרצפה או ספיגה של מכה חזקה אחרת.
אייפד- מיותר לציין, אינו הרכישה הזולה ביותר אשר אנשים עושים בחייהם. הטאבלט הנפלא של Apple הוא מכשיר מהיר מאד, עמוס באפשרויות, וכזה שאמור להחזיק מעמד שנים  רבות. ועם זאת, לא פעם הנורא מכל קורה, והמכשיר עובר תקלה שמשבשת אותו לחלוטין – דבר שמצריך תיקון מיידי של המכשיר.
אייפון- יש מכשירים שהם הרבה יותר מאשר טלפון עבורנו, אלא גם סמל סטטוס – IPhone נכנס לקטגוריה הזו בדיוק.
לכן, מיותר לציין שכל תקלה במכשיר אייפון אינה פשוטה להתמודדות כלל, ומלווה בחששות ובדאגות רבים.
מחשב איימק- IMac הוא מחשב שולחני מתוצרתה של חברת אפל, תיקון iMac כולל הן טיפול בתוכנה והן טיפול בחומרה ולרוב הוא דורש את התערבותה של מעבדה המוסמכת לתיקון מחשב זה. תיקון מחשב iMac הינו דבר מורכב מאוד אשר דורש עבודה יסודית וידע רב בתחום, חברת ג'יליין מציעה לכם שירות תיקוני מחשבים מקצועיים בדגש על מחשבים מתוצרת חברת אפל.
​​​​​​​
ג'יליין מציעה לכם שירותי מעבדה מקצועיים בתחום המחשוב, צוות מקצועי של טכנאי מחשבים ידאג לתקן כל בעיה עמה אתם מתמודדים במהירות וביעילות ויבטיח שהתקלה לא תחזור שוב. אצלנו, ניתן למצוא לא רק ידיים מיומנות וניסיון מקצועי רב בתיקון מכשירים מסוג זה, אלא גם את חלקי החילוף המתאימים ביותר למכשירים. חשוב לזכור כי שימוש בשירותיה של מעבדת האפל של חברת ג'יליין עדיף בעשרות מונים על פניה לספקיות הסלולר, אשר גובות לרוב מחירים מופרזים על אותם שירותים בדיוק. כמו כן, מעבדות מקצועיות בתחום יכולות לתקן את הבעיה תוך מספר שעות, וזאת להבדיל מההליך הארוך של שליחת המכשיר למעבדת תיקונים בחו"ל.
כשם שבחרתם במוצר מבית אפל המתקדמים ביותר בשוק כך תבחרו בשירותי התיקונים המתקדמים ביותר בשוק, שירותי התיקונים של ג'יליין.
צרו קשר
Coi בניית אתרים
0