כחלק ממערך השירותים של ג'יליין מערכות, אנו מעמידים עבורכם מערכת מצלמות אבטחה שתספק עבור הבית/ העסק שלכם את ההגנה האולטימטיבית בהתאם לצורך שלכם.


כמו שאנו שומרים על המידע החיוני לנו כך כמובן אנו שומרים על בטיחות העסק, הבית ורכושכם על ידי מעקב אחר המתרחש באמצעות מצלמות אבטחה חכמות היכולות לשמור על היקר לכם מבפנים ומבחוץ.
אם אי פעם פרצו לכם לבית או לחנות או שפרצו לכם למכונית בזמן שחנתה בחניה שלכם, כמובן יש סיכוי טוב שהפורץ כבר ברח ויש סיכוי טוב עוד יותר שלעולם לא תדעו מי ביצע את המעשה. אם זה נשמע מוכר, ייתכן שהגיע הזמן להשקיע במצלמות אבטחה.


בג'יליין מערכות תוכלו למצוא מצלמות אבטחה חכמות אשר תוכננו לעמוד בכל תנאי מזג האוויר.


בגשם, בשלג ובכל טמפרטורה קיצונית את המצלמות מחברים לרשת ה- Wi-Fi או באמצעות כבלי רשת ו DVR, ומאפשרים לכם להקליט ולהציג קטעי וידיאו חיים מכל הפעילויות המתרחשות בסביבה המאובטחת, המצלמות שלנו ישלחו התראה לטלפון שלכם כאשר מישהו או משהו נמצא במקום, המצלמות יתעדו סרטון מהאירוע, חלק מהמצלמות שלנו גם מאפשרות לכם לדבר עם מי שנמצא במקום האירוע וכל זאת מבלי שתצטרכו למהר להגיע למקום האירוע.

רוב מצלמות האבטחה החכמות משתמשות בחיבור Wi-Fi כדי להתחבר לרשת הפרטית שלך, ומאפשרות לך לגשת אליהן מכל מקום באמצעות אפליקציה לנייד. אך ישנם גם דגמים שיכולים להשתמש באינטרנט קווי.

קל יותר להתקין מצלמות Wi-Fi מאשר לעמיתיהן הקוויות מכיוון שהן אינן צריכות להיות ממוקמות ליד יציאת אינטרנט ואינן דורשות חיווט. מצלמות Wi-Fi המופעלות באמצעות סוללות הן הקלות ביותר להתקנה מכיוון שתוכלו להכניס אותן כמעט לכל מקום קל להתקין גם מצלמות Bluetooth, אך עליכם להישאר בטווח של 40 מטר בערך בכדי להתחבר אליהן עם הטלפון שלכם.

ככלל אין תועלת במצלמת אבטחה אם אינך יכול לזהות על מי או על מה המצלמה מסתכלת. מצלמה שמצלמת וידאו ב 720p תציע לרוב תמונה חדה למדי, אך וידאו ב 1080p מציע פרטים נוספים וזאת הרזולוציה הפופולרית ביותר למצלמות אלו רזולוציה זו לא דורשת נפח אחסון רב וניתן לצפות בו כמעט בכל הטלפונים, הטאבלטים והמחשבים האישיים. ניתן להשיג גם מצלמות אך 4K (Ultra HD) הן זקוקות לחיבור רשת חזק מאוד ונפח אחסון גדול מומלץ לאחסן בענן.

מומלץ להתקין מצלמות עם שדה ראייה רחב יחסית, שהיא יכולה לצלם סרטון ראיית לילה צלול. רוב המצלמות משתמשות בנורות IR (אינפרא אדום) בכדי להעביר וידאו לילי בשחור-לבן, אך ישנן כמה שמשתמשות באור לבן בכדי להעביר וידאו לילי בצבע מלא. 


בג'יליין מערכות תוכלו להשיג גם מצלמות אבטחה אשר מצויידות בחיישן תנועה שיגרום למצלמה להקליט וידאו כאשר מתגלה תנועה.


החיישן יכול גם להפעיל התראות לטלפון שלך בזמן אמת, וחלקם גם ייצרו התראת דוא"ל. ניתן להשיג גם מצלמות המופעלות ע"י זיהוי קול הן יכולות להתריע אם מישהו נמצא בשטח גם אם הוא מחוץ לטווח העדשה וחיישן התנועה.

​​​​​​​ניתן לשמור וידאו מוקלט במספר דרכים. CVR , אחסון בענן (הקלטה רציפה ושמירה עד 30 ימים), אחסון מקומי בכרטיס microSD, שימוש במכשיר DVR  בעל אחסון פנימי.

אין לכם עדיין מערכת מצלמות, אל תחכו וצרו עמנו קשר עכשיו, ג'ליין מערכות ופורטל הלקוחות שלנו פתוח עבורכם 24/7 לפתיחת קריאות שרות ,ניתן להגיע אליו דרך קישור צור קשר 
ותקבלו מענה אנושי ע"י אחד מאנשי הצוות שלנו ,כי מחשבים הם קודם כל אנשים.
ניתן להתקשר אלינו תמיד 073-3330809 וגם דרך ווטסאפ במספר 052-6999017 

 

צרו קשר
Coi בניית אתרים
0