VPS- שירות ספקי אירוח,  בג'יליין מערכות מתמחים בתחומי הענן ומחשוב בענן, חברתינו הינה ספק אירוח חזק ויציב, אשר ייתן לכם תשתית חזקה ויציבה שתארח את האתר שלכם עם הגנה מירבית.

 VPS- השרתים וירטואליים שלנו מציעים יותר כוח וגמישות מאשר אירוח משותף סטנדרטי, מערכת ה VPS מגיע עם מורכבות בניהול השרת, לכן חברת ג'יליין מערכות מעמידה עבורכם צוות מיומן ומנהלי מערכות בעלי ידע טכני לניהול ואחזקת השרת עבורכם.

מה ההבדל בין VPS מנוהל לעומת לא מנוהל (מנוהל בעצמו)? ואיך אני יכול לקבוע מה הכי מתאים לי?
VPS לא מנוהל (המכונה גם "VPS בניהול עצמי") נוטה לדרוש ידע מתקדם של ידע טכני והבנה בסיסית של לינוקס ושורת הפקודה. תוכניות אירוח VPS לא מנוהלות מאפשרות לך להגדיר ולעדכן אירוח VPS לפי העדפתך המדויקת.
אבל, אם אתה מעדיף שמומחה ינהל את האירוח שלך ואת הדברים הטכנולוגיים (שיפנה לך יותר זמן להתמקד בעסק שלך), אז VPS אירוח בניהול מלא עשוי להיות הבחירה הנכונה למלא את צרכי האירוח שלך.

ישנם מספר שימושים עיקריים ב VPS:
הקמת שרת וירטואלי לעסק קטן כדי להתאים אישית את האבטחה, לארח דומיינים מרובים או לשפר את זמני הטעינה של האתר שלך לנוכח הגדלת התנועה.


ניתן להתאים את VPS שלנו בקלות לצרכי ה- WP  בוורדפרס, ההתאמה האישית המתקדמת שמספק VPS תעניק יותר גמישות ושליטה בהגדרות.

גמישות מלאה וניהול קל  במגוון מערכות הפעלה לינוקס ו- Windows, כולל Windows Server 2019. גישה לשורש פירושה שליטה מוחלטת ב- VPS שלך: שנה כל קובץ, התקן יישומים רחבי שרת והתאם אישית את השרת לצרכי הפרויקט שלך.

ניתן להשתמש ב- VPS לשרתי משחקים, אך ישנו צורך להגביל את מספר השחקנים. אם אתה מעוניין לארח משחקים תובעניים יותר, עליך לבחור בענן או בשרת ייעודי.
בדיקת אפליקציות אינטרנט חדשות VPS היא דרך מצוינת לבדוק יישומי אינטרנט חדשים שפיתחת. הוא אינו נושא את תג המחיר הגבוה יותר שמגיע עם שרתים ייעודיים, אך נותן לך סביבת בדיקה עצמאית ומבודדת.


מהם היתרונות העיקריים בשימוש באירוח VPS?
אירוח VPS נותן לך ביצועים גבוהים עם סביבה מבודדת שבה המעבד, ה- RAM והאחסון מוקדשים ב -100% ואינם משותפים לאתרים או אפליקציות אחרים. זה, בהשוואה לאירוח משותף, מביא לביצועים ואבטחה גבוהים יותר יחד עם יותר גמישות ושליטה על השרת.
אירוח VPS מציע גם משאבים ורוחב פס/תעבורה גבוהים יותר מאשר אירוח משותף, מה שאומר  זמני טעינה מהירים יותר ותנועה בלתי מוגבלת.  VPS מאפשר למנהל שליטה רבה יותר על התקשות האבטחה ופחות פגיע להאקרים בהשוואה לאירוח משותף. עם אירוח משותף, אם אתר ייפרץ יש סיכוי גדול יותר שגם אתרים אחרים בשרת ייפגעו. מנגד, בשל בידוד וירטואלי, VPS פרוץ על אותה חומרה לא ישפיע על סביבות VPS שמסביב.
ועם גישה לשורש, אין הגבלות על היישומים שאתה מתקין; אתה יכול לגשת ולערוך את קבצי המערכת, ההגדרות וכניסות השרת.

אין לכם עדיין שירות ענן בעסק שלכם? אז אל תחכו וצרו עמנו קשר עכשיו, ג'יליין מערכות ופורטל הלקוחות שלנו פתוח עבורכם 24/7 לפתיחת קריאות שרות ,ניתן להגיע אליו דרך קישור צור קשר ותקבלו מענה אנושי ע"י אחד מאנשי הצוות שלנו ,כי מחשבים הם קודם כל אנשים.
ניתן להתקשר אלינו תמיד 073-3330809 
וגם דרך ווטסאפ במספר 052-6999017 ​​​​​​​
צרו קשר
Coi בניית אתרים
0