שירותי ענן

ג'יליין מערכות מספקים שירותי ענן מתקדמים לגיבוי ואחסון המידע והנתונים שלכם.

מהם שירותי הענן ולמה צריך אותם? שירותי ענן הם למעשה תשתית, פלטפורמה או תוכנה שמתארחים אצל ספקי צד שלישי ומונגשים למשתמשים דרך האינטרנט. שירותי ענן מבצעים זרימת נתונים מלקוחות הקצה דרך האינטרנט, למערכות הספק ובחזרה. למשל, שרתי משתמשים, טאבלטים, מחשבים נייחים, מחשבים ניידים כל מכשיר קצה הנמצא אצל המשתמשים. משתמשים יכולים לגשת לתשתית הענן שלהם עם לא יותר ממחשב, מערכת הפעלה וקישוריות לאינטרנט או רשת פרטית וירטואלית (VPN).

היתרונות העיקריים בשימוש בשירותי ענן כוללים:

מכיוון שספק שירותי הענן מספק את כל התשתית והתוכנה הדרושים, אין צורך 
בחברה להשקיע במשאבים שלה או להקצות צוות IT נוסף לניהול השירות.

שירותי ענן רבים ניתנים על בסיס מנוי חודשי או שנתי, מה שמבטל את הצורך בתשלום עבור 
רישיונות תוכנה מקומיים. זה מאפשר לארגונים לגשת לתוכנה, אחסון ושירותים אחרים מבלי 
להשקיע בתשתית הבסיסית או לטפל בתחזוקה ושדרוגים.

באמצעות שירותי ענן, חברות יכולות לרכוש שירותים על פי דרישה, לפי הצורך. אם וכאשר כבר אין 
צורך ביישום או בפלטפורמה מסוימת, העסק יכול פשוט לבטל את המנוי או להשבית את השירות.

כיום כל עסק חייב לבצע גיבוי למידע ולנתונים של העסק, פתרונות ענן הן חלק בלתי נפרד אשר כל עסק חייב להגדיש לו את מלוא תשומת הלב. גיבוי בשרתי ענן נותן גיבוי מלא ומאובטח לכל המידע הרגיש שלכם בעסק, חברת ג'יליין מערכות מקנה לכם שירות מיומן ומקצועי ויספקו לעסק שלכם את הגיבוי וההגנה המקסימאלית של המידע שלכם, שרת קבצים מאובטח ומוצפן אשר יגן על המידע הרגיש שלכם באופן הטוב ביותר. המידע שלכם אשר יושב על מחשבי החברה, יגובה ויסונכרן עם הענן שלכם באופן אוטומטי בזמני גיבוי שנקבעו מראש ובכך יאפשר לכם לבצע פעילות שוטפת בעסק ללא חשש שייאבדו נתונים. המידע נשמר בשרתים באופן רציף בכל יום, במידה וקיים צורך בשחזור הנתונים, כחלק מכלל שירותי 
הענן, צוות ג'יליין יספק לכם תמיכה מלאה עד לשחזור מלא של הקבצים או הנתונים הדרושים.
​​​​​​​ חברת ג'יליין מערכות מתמחה במתן שירותי ענן מתקדמים לכל העסקים, הצוות שלנו יבצע אפיון לעסק ולצרכיו, לאחר מכן נבצע הקמה והתאמה של סביבת הענן שלכם ולבסוף תקבלו שירותי תמיכה מלאים לכל צורך העולה בשרת הענן שלכם.אין לכם עדיין שירות ענן בעסק שלכם? אז אל תחכו וצרו עמנו קשר עכשיו, ג'יליין מערכות ופורטל הלקוחות שלנו פתוח עבורכם 24/7 לפתיחת קריאות שרות ,ניתן להגיע אליו דרך קישור צור קשר ותקבלו מענה אנושי ע"י אחד מאנשי הצוות שלנו ,כי מחשבים הם קודם כל אנשים.
ניתן להתקשר אלינו תמיד 073-3330809 
וגם דרך ווטסאפ במספר 052-6999017 ​​​​​​​
צרו קשר
Coi בניית אתרים
0